13.07.2017 Букові праліси двох нацпарків краю включено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

7 червня букові праліси та старовікові ліси Карпат та Поділля були включені до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в рамках розширення об’єкта «Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини і реліктові букові ліси Німеччини». Тепер він має назву «Незаймані букові ліси в Карпатах та інших регіонах Європи» і охоплює не три країни, як раніше (Україна, Словаччина і Німеччина), а дванадцять – додані Албанія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Іспанія, Італія, Румунія, Словенія.

10.07.2017 На відкритті фотовиставки відзначили кращих природоохоронців

У п’ятницю, 7 липня, в Ужгороді відбулось відкриття фотовиставки “Магія Карпатського лісу”. Світлини експонуються в Ужгородському замку, на них зображений унікальний погляд наших фотохудожників на природну красу Карпатських місцин. Свої роботи для виставки представили Василь Боднар, Ярослав Дуленко, Ярослав Макар, Олег Ільчин, Олександр Шебедяк, Ярослав Шелепа, Леонід Закревський, Євген Баккай, Юрій Туряниця, Володимир Ньорба.

06.07.2017 Вітаємо з Днем працівника природно-заповідної справи!

Щорічно, 7 липня, святкуємо професійне свято праці працівників природно-заповідної справи в Україні. День запроваджений Указом Президента України № 629/2009 «Про День працівника природно-заповідної справи» від 18 серпня 2009 року. Ініціатива запровадження свята належала Мінприроди України. Як передумови запровадження цього дня як професійного свята, президентський Указ відзначає вагомий внесок працівників природно-заповідної справи у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України.

05.07.2017 В Ужгородському замку відкриється фотовиставка “Магія Карпатського лісу”

В п’ятницю, 7 липня, в Ужгороді відбудеться відкриття фотовиставки “Магія Карпатського лісу”. Світлини експонуватимуться в Ужгородському замку. Учасниками виставки стануть Василь Боднар, Ярослав Дуленко, Ярослав Макар, Олег Ільчин, Олександр Шебедяк, Ярослав Шелепа, Леонід Закревський, Євген Баккай, Юрій Туряниця, Володимир Ньорба.
Захід проходитиме за організаційної та фінансової підтримки Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА.
Початок виставки — о 14.00.

03.07.2017 У Закарпатті відзначили День Дунаю

День Дунаю відзначається щорічно в кінці червня у 14 країнах басейну під егідою Міжнародної комісії із захисту р. Дунай. В Україні традиційно його святкують у басейні річки Тиса, найбільшої притоки Дунаю. У Закарпатті його відзначають вже 11 років.
Місцем проведення свята було обрано Тячів, розташований на українсько-румунському кордоні.