7.08.2019 На Закарпатті починають розробляти регіональний план управління відходами до 2030 року

Саме з цією метою в обласній державній адміністрації засідала відповідна робоча група у складі керівників та представників усіх заінтересованих установ та організацій області. Затверджений регіональний план сприятиме реалізації Стратегії управління відходами в Україні до 2030.

17 червня – Вирощуємо майбутнє разом!

Під таким гаслом у 2019 році проходить Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухою, що щорічно відзначається людством 17 червня.

Саме опустелювання є одним із глобальних проявів деградації земель. Це – процес погіршення властивостей ґрунту з подальшою неможливістю їхнього відновлення без участі людини, а в екстремальних умовах це може призвести до перетворення території на пустелю. Всього у світі піддається опустелюванню більше 1 млрд га майже на всіх континентах. Причини опустелювання є як природні (тривалі засухи, засолення ґрунтів, переважання легких ґрунтів, зниження рівня ґрунтових вод, вітрова та водна ерозія), так і антропогенні (зведення лісів, перевипас тварин, інтенсивне розорювання ґрунтів, нераціональне водовикористання). Як правило, опустелювання зумовлює одночасна дія декількох чинників, що значно погіршує екологічну ситуацію.

05.06.2019 Сьогодні Всесвітній день охорони довкілля

15 грудня 1972 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища, який буде проводитись з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля.

Всесвітній день навколишнього середовища є для Організації Об’єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес та відповідні дії. Святкування цього дня розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища; дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку; розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади; а також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більш безпечне й благополучне майбутнє.

22.05.2019 Відзначаємо цьогорічний Міжнародний день біорізноманіття за темою: «Наше біорізноманіття, наша їжа, наше здоров’я»

Секретаріат Конвенції про біологічне різноманіття закликає відзначити цьогорічний Міжнародний день біорізноманіття за темою: «Наше біорізноманіття, наша їжа, наше здоров’я».

Секретаріат у своєму зверненні звернув увагу на основні передумови вибору теми для святкування Міжнародного дня біорізноманіття 22 травня 2019 року, а саме відзначив таке.

13.05.2019 Конкурс на заміщення вакантної посади відбувся.

Переможцем у конкурсі на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» — головного спеціаліста відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи Управління регулювання природокористування  департаменту, що відбувся 8 травня 2019 року став Лендєл Анатолій Іванович.