19.06.2017 Екологічні проблеми Закарпатської області обговорили за круглим столом

У Закарпатській обласній раді відбувся круглий стіл “Екологічні проблеми Закарпатської області та шляхи їх розв’язання”. Участь у ньому взяли голова облради Михайло Рівіс, голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, очільники районів краю, керівники департаментів ОДА, фахівці з екології, природних та водних ресурсів, лісового та мисливського господарства, науковці, громадськість, представники мас-медіа.
Тетяна Тимочко доповіла про інтеграцію цілей сталого розвитку в регіональні стратегії та програми, а також надала пропозиції до Стратегії розвитку Закарпатської області до 2020 року.

14.06.2017 Голова ОДА Геннадій Москаль відзначив двох природоохоронців

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль днями підписав розпорядження “Про нагородження почесною грамотою обласної державної адміністрації та оголошення подяки голови облдержадміністрації”, згідно з яким за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу охорони навколишнього природного середовища області, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища нагородили почесною грамотою ОДА начальника відділу департаменту екології Ігоря Омеляновича Урися та оголосили подяку голови ОДА головному спеціалісту цього ж департаменту Віталію Васильовичу Ковачу.

14.06.2017 Мінприроди прийняло рішення про анулювання 58 ліцензій щодо поводження з небезпечними відходами

Мінприроди України підготувало перелік суб’єктів господарювання, відносно яких прийнято рішення про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами з метою здійснення контролю та недопущення провадження безліцензійної діяльності. До переліку включено 58 ліцензіатів із усієї України, стосовно яких винесено рішення про анулювання ліцензій у період 2016-2017 років.

05.06.2017 Єднання людей і природи – в місті і селі, від полюсів до екватора!

Під такою темою сьогодні проходить Міжнародний день захисту навколишнього середовища.

Щороку 5 червня світова спільнота відзначає його – чи не найбільше свято в еклогічному календарі нашої планети — День захисту навколишнього середовища. Це свято є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

В Ужгороді говоритимуть про екологічні проблеми області

16 червня в Ужгороді заплановано проведення круглого столу “Екологічні проблеми Закарпатської області та шляхи їх розв’язання”. До участі у засіданні запрошуються представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, науковці, представники ЗМІ.