Архів 2014 року

З Новим роком та Різдвом Хрестовим!

NR2015zsm

Переглянути анімаційне привітання > > >

22.12 2014 Підведено результати конкурсу дитячого малюнку

За ініціативи департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації, із 1 до 19 грудня 2014 року проводився конкурс на кращий малюнок серед учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів Закарпатської області на тему «Збережи довкілля! Не викидай використані батарейки та енергоощадні лампи у смітник!».

До організації та проведення конкурсу долучилися й педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та ТОВ «АВЕ Ужгород».

17.12.2014 На болото в Закарпатті повернулися вода та бобри

Впродовж 2012-2014 років національний природний парк «Зачарований край» разом із Всесвітнім фондом природи WWF успішно реалізували проект з відновлення болота «Чорне багно», розташованого на схилах гори Бужора у Закарпатті.

Водно-болотне угіддя «Чорне багно» є найбільшою болотною екосистемою регіону, воно займає площу біля 15 га. Унікальністю цього високогірного болота, розташованого на висоті 840 м над рівнем моря, є велика потужність торфових покладів (глибиною до 5,9 м) та своєрідна рослинність.

17.12.2014 Німеччина виділить 14 млн. євро на природоохоронні заходи в Україні

Німецька сторона підтвердила надання Україні 14 млн. євро на впровадження проекту «Підтримка природно-заповідних територій України». Ці кошти підуть на зміцнення національних природних парків, біосферних та природних заповідників в Карпатському регіоні України – для збільшення кількості відвідувачів та туристів, посилення освітньої роботи з місцевим населенням, виконання європейських вимог щодо збереження особливо цінних тварин та рослин. Необхідно погодити міжурядову та фінансову угоди та після їх підписання розпочати проект.

16.12.2014 Вирішується доля Буштинського парку льодовикового періоду

У частині розвитку природно-заповідної справи та екомережі департаментом проводяться заходи щодо створення нових об’єктів природно-заповідного фонду на території Закарпатської області. Так з метою охорони земель та збереження природних ресурсів болотно-лісових комплексів, фрагментів сфагнових боліт (торфовищ) та мочарів з унікальним для регіону рослинним світом, департаментом отримано погодження на створення у Тячівському районі ботанічного заказника місцевого значення „Буштинський парк льодовикового періоду” на загальній площі 753,05 га.