Пряма телефонна лінія

Відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2003 року № 1447, окремого доручення Міністра охорони навколишнього природного середовища від 16.12.2008 № 333 „Щодо роботи Гарячої телефонної лінії”, з метою реалізації Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства щодо забезпечення постійного вільного доступу громадськості до інформації щодо гострих екологічних проблем, обговорення діяльності департаменту, в центральному приміщенні департаменту організовано постійну роботу Громадської приймальні та прямої телефонної лінії  (Ужгород, пл. Народна, буд. 4, 4-й поверх, приймальня каб.436), яка працює в трьох режимах:

 • безпосередній прийом громадян;
 • телефонний зв’язок за номером телефону — 031- 261-67-01;
 • листування на електронну адресу  central@ecozakarpat.gov.ua

Працівники Громадської приймальні ведуть облік звернень громадян, надають усні консультації та залучають до вирішення питань структурні підрозділи Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації.

Контактна особа — Бізіля Катерина Михайлівна


Коментарів: 5

 1. Марія:

  Доброго дня.Моя дочка займається вже декілька років в гуртках Еколого-натуралістичного центру м. Мукачева. І я і вона дуже задоволені діяльністю цього позашкільного закладу, який існує вже багато років, в якому ми долучалися до різноманітних природоохоронних акцій, конкурсів, спілкувалися з живою природою. Але на жаль на даний момент екоцентр ліквідувала міська рада. Підскажіть чи потрібні нашому краю заклади позашкільної освіти еколого-натуралістичного спрямування.І чи можемо ми зберегти цю умтанову в цьому ж статусі.

 2. admin:

  Однозначно потрібні. Департамент, як третя сторона, приймає участь у судовому провадженні за позовом прокуратури м.Мукачева до Мукачівської міської ради в частині скасування рішення міськради щодо подальшої діяльності центру та повністю підтримує діяльність еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м.Мукачево.

 3. ліда:

  Доброго дня.Я живу в 5 — ти поверховому будинку. І на 1 — му поверсі в під»їзді облаштувалася сім»я ластівок. Жителі цього під»їзду абсолютно не нарікають на таке співмешкання, навпаки, всіляко намагаються облаштувати комфортне життя як для людей, так і для ластівок. Але, минулого року в цьому під»їзді купила квартиру одна особа, яка зараз, вже 2 місяць, постійно розрушає це гніздо, і, навіть тоді, коли ластівка вже сидить на яйцях. Чи може бути притягнута до відповідальності така особа?

 4. admin:

  Статтею 39 Закону України „Про тваринний світ” передбачено, що громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, яка впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.
  Також зазначеним Законом України визначено відповідальність за порушення законодавства в галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу, що тягне за собою адміністративну, цивільно-правову чи кримінальну відповідальність.

 5. Міша:

  Добрий День В Селі Лисичово Іршавського району..Стала Гостра Проблема Із вивозом Сміття.. їздила машина яка його збирала потім перестала через борг.. Сільська рада не робить нічого для вирішення цієї проблеми. Люди Ніде його дівати. вже 3 місяці купи сміття знаходяться по вулицях… чи можливо що ваш департамент зможе допомогти із вирішення цієї проблеми влада не робить для цього абсолютно нічого люди звозять сміття в імпровізовану свалку.. вона загрожує навколишній фауні та флорі.. екологічною бідою прошу прийнять якісь міри по виришіню цієї проблеми З повагою Громада Села Лисичово.
  Згідно Коституцій України:таття 12. Обов’язки громадян у галузі охорони навколишнього природного середовища

  Громадяни України зобов’язані:

  а) берегти природу, охороняти, раціонально використовувати її багатства відповідно до вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища;

  б) здійснювати діяльність з додержанням вимог екологічної безпеки, інших екологічних нормативів та лімітів використання природних ресурсів;

  в) не порушувати екологічні права і законні інтереси інших суб’єктів;

  г) вносити штрафи за екологічні правопорушення;

  {Пункт «г» частини першої статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2756-VI від 02.12.2010}

  д) компенсувати шкоду, заподіяну забрудненням та іншим негативним впливом на навколишнє природне середовище.

  Громадяни України зобов’язані виконувати й інші обов’язки у галузі охорони навколишнього природного середовища відповідно до законів України.

  {Частина друга статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012
  Таким Чином Чекаю Ваших Можливих Дій По Вирішуванню цієї проблеми

Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.