Департаментом створено ГІС систему моніторингу довкілля

Департаментом створено геоінформаційну систему екологічного моніторингу та комплексного аналізу стану поверхневих вод. Онлайн версію ГІС системи екологічного моніторингу можна знайти за вебадресою: ecozakarpat.net.ua.

Постійно поповнюється та коригується інформація до розділів геоінформаційної системи «Природно-заповідний фонд» та «Стан поверхневих вод» та «Біотопи», як складових веб-інструмента моніторингу довкілля Закарпатської області.

З метою вдосконалення державної системи моніторингу довкілля Закарпатської області, рішенням сесії обласної ради від 31.10.2014 року №1081 затверджена Програма моніторингу довкілля Закарпатської області на 2014 – 2018 роки, в якій, зокрема, актуалізовано перелік суб’єктів обласної системи моніторингу довкілля, їх завдання та механізми взаємодії між ними, проведено інвентаризацію постів (пунктів, станцій) спостережень за об’єктами довкілля та оптимізацію їх кількості, місць розташування і технічного переоснащення таких постів, передбачено заходи щодо удосконалення проведення спостережень за станом довкілля шляхом упровадження новітніх геоінформаційних технологій, методик і обладнання відповідно до стандартів Європейського Союзу.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.