22.12 2014 Підведено результати конкурсу дитячого малюнку

За ініціативи департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації, із 1 до 19 грудня 2014 року проводився конкурс на кращий малюнок серед учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів Закарпатської області на тему «Збережи довкілля! Не викидай використані батарейки та енергоощадні лампи у смітник!».

До організації та проведення конкурсу долучилися й педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та ТОВ «АВЕ Ужгород».

Після оголошення умов конкурсу на адресу департаменту відразу посипалися листи із малюнками юних художників нашого краю. У конкурсі узяло участь понад 100 художніх робіт, які намалювали діти шкільного віку з усіх куточків Закарпаття.

Нагадаємо, метою конкурсу стало підвищення екологічної свідомості та відповідальності учнівської молоді у сфері поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування, заохочення до економного використання природних ресурсів та розуміння необхідності екологічно безпечного вторинного використання ресурсів.

Ідеї малюнків вражають своєю виваженістю та переживанням за долю довкілля усієї планети. Кожна з дитячих робіт була дуже індивідуальною, по-своєму цікавою та особливою. Саме тому вибір переможців був надзвичайно важким.

Отже, переможці:

1 місце — Супрун Олександр, 7 клас Завадської ЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Юні зоологи»

2 місце — Товт Крістіна, 4 клас, гурток «Юні натуралісти»

3 місце — Луканинець Вікторія, гурток «Юні екологи»

заохочувальний приз — Сабадош Вікторія, 7 клас Буштинської гімназії інтернату

Малюнки всіх учасників конкурсу включені до 11 випуску еколого-освітнього альманаху, тож кожен бажаючий зможе з ними ознайомитися.

Подібний конкурс дитячого малюнку також був проведений у Львові в рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін».

Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації щиро дякує усім учасникам конкурсу за активну участь та чудові малюнки! Нагородження переможців відбудеться 26 грудня в м.Ужгороді під час святкування Новорічного карнавалу.

1 Юні зоологи Супрун О n

Супрун Олександра, 7 клас Завадської ЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Юні зоологи»

2 Юні натуралісти Товт К n

Товт Крістіна, 4 клас, гурток «Юні натуралісти»

3 Юні екологи Луканинець В n

Луканинець Вікторія, гурток «Юні екологи»

4 Сабадош В n

Сабадош Вікторія, 7 клас Буштинської гімназії інтернату

Перейти до всіх фотографій конкурсу


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.