10.05.2017 Сьогодні — Міжнародний день мігруючих птахів

Відповідно до листа секретаріатів Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин і Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA) у 2017 році Міжнародний день мігруючих птахів відзначають 10 травня під гаслом “Їх майбутнє — це наше майбутнє – здорова планета для мігруючих птахів і людей”. Цей день присвячено даті підписання 10 травня 1906 року Міжнародного Договору про охорону птахів та відзначається з метою популяризації ідей про необхідність охорони мігруючих птахів та їх середовища існування.

Цей день прийнято відмічати проведенням фестивалів птахів, екоосвітніх програм, екскурсій у місця гніздування та зупинки під час перельотів мігруючих птахів, біотехнічних заходів (наприклад, встановлення штучних гніздівель), спостереження за птахами.

Департамент екології Закарпатської ОДА закликає долучитися до святкування Дня мігруючих птахів, для сприяння відзначенню цього заходу секретаріатом AEWA випущені плакати, розміщено тематичні фото-та відеоматеріали на офіційному веб-сайті www.worldmigratorybirdday.org.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.