05.06.2017 Єднання людей і природи – в місті і селі, від полюсів до екватора!

Під такою темою сьогодні проходить Міжнародний день захисту навколишнього середовища.

Щороку 5 червня світова спільнота відзначає його – чи не найбільше свято в еклогічному календарі нашої планети — День захисту навколишнього середовища. Це свято є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії. Святкування Дня навколишнього середовища розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища; дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку, розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади; а також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більш безпечне й благополучне майбутнє.

Цьогорічна тема закликає до політики об’єднання, спільних зусиль усього населення Землі, аби зберегти, раціонально використовувати та примножити блага, які безкорисливо дає нам природа, а також до того, аби наблизитися до природного середовища та стати з ним одним цілим!

Ми – департамент екології – вітаємо із Днем захисту навколишнього середовища та бажаємо аби соціальне партнерство між працівниками, бізнесом та державою давало свої якісні плоди та об’єднувало добрі дії із захисту довкілля!


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.