03.07.2017 У Закарпатті відзначили День Дунаю

День Дунаю відзначається щорічно в кінці червня у 14 країнах басейну під егідою Міжнародної комісії із захисту р. Дунай. В Україні традиційно його святкують у басейні річки Тиса, найбільшої притоки Дунаю. У Закарпатті його відзначають вже 11 років.
Місцем проведення свята було обрано Тячів, розташований на українсько-румунському кордоні.
Серед співорганізаторів дійства – Міжнародна комісія з захисту р.Дунай, Міністерство екології та природних ресурсів України, Компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна, Тячівська об’єднана громада, БУВР р. Тиса м. Ужгород, Проект ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища, Київ, Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги. З румунського боку було запрошено представників Міністерства води і лісу Румунії.
На учасників свята – школярів Тячівської об’єднаної громади – чекав квест «Мандрівка Тисою та Дунаєм до Чорного моря», виступ Тисянських послів від молоді – Румунія, розпис «муралу» (картини на стіні одного з будинків) в м. Тячів, кінопоказ молодіжних селфівідео «Моє життя і Тиса» та конкурс на найбільшу вагу зібраних пластикових пляшок «Пластикові скарби».
Святкування відбулося в суботу, 1 липня, на центральній площі міста.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.