06.07.2017 Вітаємо з Днем працівника природно-заповідної справи!

Щорічно, 7 липня, святкуємо професійне свято праці працівників природно-заповідної справи в Україні. День запроваджений Указом Президента України № 629/2009 «Про День працівника природно-заповідної справи» від 18 серпня 2009 року. Ініціатива запровадження свята належала Мінприроди України. Як передумови запровадження цього дня як професійного свята, президентський Указ відзначає вагомий внесок працівників природно-заповідної справи у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України.

У цей день прийнято відзначати кращих працівників природно-заповідної справи, проводити наради, круглі столи та визначати пріоритети розвитку природоохоронних територій.
Вітаємо колег зі святом та дякуємо за їхню працю!

Довідково. Департаментом екології у частині створення/оголошення нових територій природно-заповідного фонду за останній рік були розроблені рішення Закарпатської обласної ради, якими створено 2 заказники: ботанічний, місцевого значення «Ботар», площею 277,1 га, на території Виноградівського району за рахунок земель запасу Пийтерфолвівської сільської ради без вилучення площ від землекористувачів та гідрологічний заказник місцевого значення «Бистрий», площею 1,5 га, на території Воловецького району, за рахунок земель запасу Тишівської сільської ради, без вилучення зазначеної площі від землекористувачів/землевласників. Внаслідок вжитих заходів відсоток заповідності області становить 14% від загальної площі області.
А наразі заплановано відзначення 10-річчя віднесення букових пралісів Карпат до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та робота із розширення національних природних парків та заповідника області.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.