24.11.2017 Засідала комісія облради з питань екології

22 листопада у рамках підготовки до 9-ої сесії облради своє засідання провела профільна комісія з питань екології та використання природних ресурсів, під головуванням Оксани Біров.

У роботі постійної комісії взяли участь заступник директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Шпонтак та представники інших управлінь і відділів ОДА та облради.

Серед розглянутих питань, зокрема, торкнулися проекту рішення «Про  затвердження проекту  зон санітарної охорони  ділянки Поляна Купіль Полянського родовища мінеральних вод (свердловини № 2 р та № 3р)».  Цим документом  передбачено встановлення меж першого, другого та третього поясів зон санітарної охорони свердловин № 2р та № 3р, обґрунтовані розміри меж поясів зон санітарної охорони, визначені організаційні та санітарно-технічні заходи відповідно до правового режиму, визначеного чинним законодавством.

Опрацювали й проект рішення «Про  затвердження проекту зон санітарної охорони  Лісарнянського  родовища  підземних вод (водозабір ТОВ «Тригірря», свердловина № 11-Т). Йдеться про свердловину глибиною 1289,5 м вода, якої використовуватиметься для лікувальних цілей на базі туристично-оздоровчого комплексу «Тригірря», що в с. Лісарня Мукачівського району,

Детально проаналізували депутати та одноголосно підтримали проект рішення «Про затвердження проекту зон санітарної охорони свердловин № 353, № 358 ділянки родовища «Гірська Тиса», а також  «Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами управлінню освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської  міської ради».


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.