03.02.2018   Інтерактивна мапа — це унікальна можливість громадян долучитися до охорони довкілля

Уже два роки як в Україні працює електронний сервіс «Ecomapa.gov.ua», який включає інтерактивну мапу сміттєзвалищ України та мобільний додаток із функцією он-лайн сповіщення про виявленні сміттєзвалища. Через цей сервіс  проводиться збір даних про реальний стан сміттєзвалищ з геолокаційною прив’язкою. Метою створення електронного сервісу є проведення оперативної інвентаризації всіх наявних сміттєзвалищ в Україні, як санкціонованих, так і стихійних та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу.

Сервіс містить не лише офіційну інформацію надану органами місцевої влади, а й дає можливість скористатися сайтом і додати інформацію про стихійне сміттєзвалище кожному свідомому громадянин України. Для цього необхідно зробити кілька простих кроків: зайти на сайт, зареєструватися і надіслати своє звернення. Також електронний сервіс включає мобільний додаток на базі кількох програмних систем, який дозволяє сфотографувати будь-яке несанкціоноване сміттєзвалище та надіслати фото на веб-портал Мінприроди. Отримана інформація оперативно опрацьовується належним чином.

У разі виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ органи місцевої влади  зобов’язуються своєчасно їх ліквідувати. Цікаво, що кожен громадянин має змогу побачити процес вирішення питання у персональному кабінеті. Окремими шарами на карті показані дані реєстру місць видалення відходів та місць стихійних сміттєзвалищ.

Отже, інтерактивна мапа надає унікальну можливість громадянам долучитися до сфери охорони навколишнього природного середовища, надіславши звернення щодо виявлених місць стихійних сміттєзвалищ.

Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації звертає увагу та закликає громадян бути активними та екологічно відповідальними!


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.