08.02.2018   Змішані відходи – це сміття, а зібрані роздільно — це ресурси!

Ecomapa.gov.ua – інтерактивна мапа сміттєзвалищ поповнилася новим інформаційним сервісом, який дозволяє за кілька хвилини визначити розташування найближчого пункту приймання вторинної сировини у кожному регіоні України!

Загалом на мапі відображено понад 7оо пунктів на всій території України з їх контактними даними та класифікацією видів вторинної сировини, яку там приймають (батарейки, люмінесцентні лампи, макулатура, пластик, скло). Найбільше таких об’єктів зареєстровано у Києві (119), на Закарпатті (75), а також на Харківщині (84) та Дніпропетровщині (37).

Звичайно, зібрана в одному місці інформація про пункти приймання вторсировини не лише спростить їх пошук, але й дозволить залучати все більше громадян до роздільного збирання сміття. Це вкрай актуальна тема, враховуючи не лише зобов’язання України перед ЄС, але й весь той негативний вплив, якого зазнає природа і самі люди через неправильне поводження із відходами.

Нині питання сортування сміття вимагає нових підходів і змін у вихованні та свідомості громадян. Відомо, що змішані відходи – це сміття, а зібрані роздільно є ресурсами.

Щоб знайти необхідний об’єкт, потрібно під зображенням Інтерактивної мапи сміттєзвалищ (https://ecomapa.gov.ua/) знайти рядок «Шари» та обрати зі списку «Пункти прийому вторсировини». Позначення на карті змінять свій колір на синій, тепер залишилося серед них обрати найближчий пункт прийому.

Новий сервіс працює вже зараз дозволяє користувачам вносити корективи до розміщеної інформації у випадках, коли пункт приймання вторсировини не було виявлено за вказаною адресою або вказана контактна інформація є неточною.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.