22.03.2018   Верховна Рада України проголосувала за проект Закону «Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України”

 

Сьогодні, 22 березня народні обранці проголосували за законопроект «Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України”.

Зокрема, законопроектом передбачено внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України», які дозволять удосконалити та актуалізувати основний закон у сфері організації, охорони та використання природно-заповідного фонду України.

Головною метою прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України» є врегулювання питання передачі повноважень від територіальних органів центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям.

Зрештою, прийняття Закону забезпечить реалізацією державної політики у сфері заповідної справи, забезпечить збереження, відновлення та стале використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.