24.05.2018 Як запобігти нелегальному обігу пестицидів?

Нині, 24 травня, в  Ужгороді розпочався семінар «Контроль за нелегальним обігом пестицидів на кордоні» в рамках спеціальної програми UNEP.

Під час заходу учасників ознайомлять з Проектом UNEP «Посилення реалізації Роттердамської конвенції в Україні та підвищення кваліфікації по боротьбі з незаконним обігом хімічних речовин», шляхами запобігання нелегального обороту пестицидів і практичними аспектами затримання нелегальних пестицидів. Участь у семінарі від департаменту екоресурсів Закарпатської ОДА беруть заступник директора Юрій Шпонтак та головний спеціаліст Віталій Ковач.

На думку фахівців, єдиним способом раціонального використання вилучених контрафактних або непридатних пестицидів є поводження з ними, як із небезпечними відходами. Відповідно до Міжнародного кодексу поведінки у питаннях управління пестицидами (ФАО), саме уряди країн повинні забезпечити екологічно безпечний спосіб обробки та утилізації небезпечних пестицидних відходів, що відповідає національним та регіональним нормам, відповідним міжнародним стандартам та багатонаціональним екологічним угодам, зокрема, Базельській конвенції.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.