25.05.2018 «Чистота міста в наших руках»

Керівник громадської організації  «Паралельний світ»Андрій Доніченко разом із підприємством «АВЕ», а також разом із ГО «Форза» до Дня захисту дітей готує екологічну акцію «Чистота міста в наших руках».

Метою акції є привернення уваги учнів міста до питань благоустрою, проблеми поводження із відходами та сортування сміття.

Громадська організація готує навчальний стенд із сортування сміття, на якому будуть зображені герої із оповідання-переможця творчого конкурсу серед школярів міста, який проводився у квітні поточного року. Отже, Чепурик та його друзі навчатимуть правильно сортувати сміття та розповідатимуть, як його згодом можна буде використати як вторинну сировину.

Захоплення Андрія Доніченка, в основному це виготовлення виробів із дерева: іграшки, пазли, підставки для квітів, елементи декору тощо. Його роботи вже знайшли своє місце на підприємствах та школах обласного центру в основному у вигляді навчально-інформаційних стендів. Його роботою «Вертеп», могли милуватися відвідувачі площі Народної в Ужгороді у період різдвяних свят.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.