25.05.2018 Зближення України з ЄС

Сьогодні (25.05.) в Ужгороді відбулася міжнародна конференція «Сприяння євроатлантичній інтеграції України на прикладі Закарпаття», організоване Європейським об’єднанням територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА (ЄОТС ТИСА). Участь у заході узяли представники від України: Закарпатської облради, обласної державної адміністрації, Ужгородського національного університету, а також делегати із Угорщини: Загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег, самоврядування міста Кішварда та Ніредьгазького університету.

Подібна конференція відбулася в Угорщині 22 березня поточного року. Мета таких заходів, як зазначають організатори, зокрема, показати сучасну співпрацю прикордонного регіону у адміністративній, економічній, соціально-культурній сферах та сформулювати конкретні пропозиції щодо їх подальшого розвитку із залученням європейських цінностей та можливостей.

На порядку денному конференції в Ужгороді розглянули питання, зокрема, щодо політики добросусідства ЄC, підтримки України та Закарпаття Урядом Угорщини, роль та можливості ЄОТС ТИСА у розвитку транскордонної та регіональної співпраці, а також відбулася презентація пакетів інтегрального розвитку, ознайомлення з транскордонними та брюссельськими джерелами фінансової підтримки.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.