01.06.2018 КБЗ святкує 50 річний ювілей!

У 2018 році виповнюється 50-років із часу заснування Карпатського біосферного заповідника. У рамках святкування ювілею, а також із нагоди та відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, 4 червня, в Закарпатській облдержадміністрації відбудуться заходи.

У холі адмінбудівлі відкриється фотовиставка «Карпатський заповідник – 50 років на сторожі природи Карпат». О 12.45 в прес-центрі ОДА відбудеться брифінг для представників засобів масової інформації. Із журналістами зустрінуться Федір Гамор – керівник Карпатського біосферного заповідника, Віктор Клід — директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди України та Василь Шевчук — голова Українського товариства охорони природи.

О 13 годині у малому залі облдержадміністрації розпочнеться засідання за круглим столом на тему «Роль Карпатського біосферного заповідника та інших природоохоронних територій в збереженні природних й культурних цінностей та реалізації стратегії сталого розвитку на Закарпатті». Участь у засіданні візьмуть керівники області, природоохоронних установ, науковці та громадськість.

За підсумками круглого столу планується прийняття рекомендацій.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.