20.07. 2018 Департаментом екоресурсів проведено громадські слухання з ОВД

Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації учора (19.07) організував та провів друге на території області громадське слухання з обговорення звіту із ОВД, передбачене процедурою оцінки впливу на довкілля, на якому обговорювалася  планова діяльність Філії Газопромислового управління “Львівгазвидобування”.

На початку липня поточного року підприємство внесло в Єдиний реєстр оголошення про початок громадського обговорення звіту з ОВД, а точніше про спорудження розвідувальних свердловин №№ 5, 16 Лютнянської площі з метою виявлення покладів газу інтервалів середнього блоку другого ярусу зони Кросно (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності 2018216186).

Участь у громадському слуханні взяли представники замовника планованої діяльності, а також представники райдержадміністрації, депутати Великоберезнянської райради та громадськість.

На громадському слуханні у селі Тихий розробники детально розповіли про те, що планується спорудження розвідувальних свердловин №№ 5, 16 Лютнянської площі з метою виявлення покладів газу інтервалів середнього блоку другого ярусу зони Кросно.

Підключення свердловин до установок підготовки вуглеводневої сировини. Глибина свердловин — максимальна 2650 м; спосіб буріння – роторний, турбінний; передбачається кріплення ствола свердловин високогерметичними обсадними трубами. Технічних альтернатив для виконання пошуково-розвідувальних робіт та видобутку природного газу немає.

Очікувані об’єми видобутку природного газу становлять від 20 тис.м3 /добу до 50 тис.м3 /добу з кожної свердловини. Підключення свердловин включає обв’язку усть свердловин та прокладання газопроводів-шлейфів.

Із розумінням громадськість села віднеслася до такого повідомлення, адже добре розуміють, що нашій державі потрібна енергетична незалежність, однак висловили свої зауваження та пропозиції на які замовник надав вичерпні відповіді. За результатами громадських слухань, буде підготовлено протокол, який ввійде до Звіту планової діяльності та, у визначені законодавством терміни, буде опублікований у Єдиному реєстрі із ОВД.

Нагадаємо, що громадське обговорення зазначеної планованої діяльності триває, а також відповідно до чинного законодавства приймаються пропозиції чи зауваження.


Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.