Державна екологічна інспекція у Закарпатській області

  Державна екологічна інспекція у Закарпатській області

Поштова адреса:
88018 Україна, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Швабська,14

електронна адреса: zak@dei.gov.ua

т/ф. (0312) 61-43-30

 

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області відповідно до законодавства здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів; додержанням режиму територій та об’єктів природно-заповідного фонду; за екологічною та радіаційною безпекою (у тому числі у пунктах пропуску через державний кордон і в зоні діяльності митниць призначення та відправлення) під час імпорту, експорту та транзиту вантажів і транспортних засобів; біологічною і генетичною безпекою щодо біологічних об’єктів природного середовища при створенні, дослідженні та практичному використанні генетично модифікованих організмів (ГМО) у відкритій системі; поводженням з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами) і небезпечними хімічними речовинами, пестицидами та агрохімікатами на території Закарпатської області..

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1998 року №391 “Про затвердження Положення про державну систему моніторингу довкілля” Державна екологічна інспекція у Закарпатській області здійснює інструментально-лабораторні вимірювання показників складу і властивостей викидів стаціонарних та пересувних джерел забруднення атмосферного повітря, ґрунтів, поверхневих та зворотних вод від суб’єктів підприємницької діяльності; державний контроль за додержанням вимог природоохоронного законодавства на території області.

 


Коментарів: 31

 1. Олена:

  20.12.2014 По вул. Заньковецька 38. самовільно зрубали здоровий молодий горіх та зрізали повністю кроно сакурі заради того щоб було видно майбутню перукарню. Будьте добрі прийміть міри покарання.

 2. віталій:

  добрий день спробував до вас дозвонитись невийшло ось вирішив написати про незаконну вирізку лісу в селі СВОБОДА Берегівського р-н його і так мало залишилось ще і той виріжуть!!! Скоро діти ліс тільки на малюнку будуть бачити

 3. олена:

  добрий день хочу поскаржитися на те що в смтЯсіня Рахівського р-н по вул Визволення прямо біля центральноі дороги заблокували вхід до річки висипають мусор великими машинами просто під вікна наших будинків літом той мусор воняє і повзають зміі прийміть міри допоможіть нам.Громада вул Визволення

 4. Анита:

  Скажіть будь ласка, що робити.Сусід палить сміття, гілки.Дим стоїть вже другий день. Це він робить постійно.На зауваження не реагує. Навколо живуть люди. Є і хворі на астму.Будь ласка, допоможіть!

 5. admin:

  Ваш запит опрацьовується. В цілому про спалювання йдеться в нашій статті від 05.03.2015 «Сад, город, дим…», яка розміщена тут: http://ecozakarpat.gov.ua/?p=2908

 6. ІВАН:

  Доброго дня! До кого можна звернутися про порушення з боку дп Агроліс в Хустському районі по вирубці лісу, вимірють дерева при коренні і продають місцевим, все завуальовано під санітарну вирубку при тому дерева здорові, ( є фото та відео матеріали) Допоможіть

 7. admin:

  Доброго дня! Звернутися можна до екологічної інспекції за електронною адресою zak@dei.gov.ua з повним комплектом матеріалів. Ваш запит ми також перенаправимо до державної екологічної інспекції у Закарпатській області.

 8. местний:

  Доброго дня у с.Концово після збору орожая пшиниці і дп і тп містні фермери спалили всі поля, пошкодженно ліс 300 річні ДУБ ЯСІНЬ ….. ХТО ВІДПОВІДАЄ ЗА ЦЕЙ УЧАСТОК ЧОМУ НЕ ЗУПИНЯТЬ ЦЕЙ БЕЗСМИСЛЕННУ ВТРАТУ ФЛОРИ І ФАУНИ ! НАСТУПНИЙ ЛИСТ БУДЕ НАПИСАНА У КИЇВ !!!

 9. Тетяна:

  Доброгоо дня, на вулиці Погорелова в м. Ужгород, біля будинку № 4, на прикінці наступного тижня працівники водоконалу планують прокладати труби на прибудинковій території вказаної вулиці, де знаходяться багаторічні зелені насадження «Туї», вже навіть зроблені відмітки, де саме вони будуть копати. Своїми діями вони просто знищать вказані насадження.
  Прошу відреагувати на вказане звернення, недопустити та попередити знищення вказаних зелених насаджень та надати відповідну правову оцінку діям посадовим осіб водоканалу.

  • admin:

   Ваше звернення було перенаправлено до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області

 10. Жителі с. Ярок:

  Доброго дня, будь ласка, зверніть увагу на жителів с. Ярок Ужгородського р-ну — Галайду Івана (його зятів: Євчинця Василя та Люкайтіса Олександра, які ніде не працюють, але кожного дня відправляють одну машину дров, заробляючи великі гроші на які проводять будівництво своєї хати, а також власної пилорами та цеху для порізки природного каменю. Ліс та камінь вони ріжуть і видобувають на території військового полігону.
  Цим незаконним бізнесом займається і ніде не працюючий Сивогоп Іван, Роля Михайло та їх компанія. Всі вони завдають великої шкоди природному середовищу та його екології. Жителі села просять прийняти негайні міри.

  • admin:

   Доброго дня. Ваше звернення буде передано до Державної екологічної інспекції. Просимо надати діючий адрес електронної пошти чи інші координати за якими з Вами зв’яжеться інспектор держекоінспекції, оскільки за вказаною Вами адресою ел-пошти ми з Вами зв’язатися не можемо.

 11. Микола Амбросійович:

  Доброго дня, де можна ознайомитись з Планом здійснення заходів державного нагляду (контролю) на відповідний плановий період який згідно ЗУ оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу державного нагляду (контролю) не пізніше ніж за 10 днів до початку відповідного планового періоду.
  І чому здійснюються перевірки якщо діє мораторій для підприємств з оборотом до 20 млн., згідно ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» № 71-VIII, пунктом 3 Прикінцевих положень якого встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб — підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів.

 12. Міша:

  Добрий День В Селі Лисичово Іршавського району..Стала Гостра Проблема Із вивозом Сміття.. їздила машина яка його збирала потім перестала через борг.. Сільська рада не робить нічого для вирішення цієї проблеми. Люди Ніде його дівати. вже 3 місяці купи сміття знаходяться по вулицях… чи можливо що ваш департамент зможе допомогти із вирішення цієї проблеми влада не робить для цього абсолютно нічого люди звозять сміття в імпровізовану свалку.. вона загрожує навколишній фауні та флорі.. екологічною бідою прошу прийнять якісь міри по виришіню цієї проблеми З повагою Громада Села Лисичово.

 13. Тамара:

  По вул.Бабяка,між «Епіцентром»та «Новою лінією» в м.Ужгороді 27.02.2016 р.вирізали єдиний скверик,єдину зелену зону,яка була на ції вулиці,там росли великі сакури,вічнозелені туї,великі берізки,тополі,на цих деревах жили білочко,які не знали,куди подітись під час цієї варварської вирізки.Незрозуміло,як можна було таке дозволити,незрозуміло,що там будуватимуть,паспорту будівництва немає,ніхто нічого не знає.Дуже просимо ВАС зупинити це варварство.Зрізаних дерев,які там же спалили,уже не повернути,тому просимо,щоб винуватці насадили нові повноцінні дерева,відновили зелену зону-скверик.Люди,які садили ці дерева плакали,деяким деревам було більше 35 років,їх садили працівники ще»Ужгородприладу»для своїх дітей та онуків.І всю цю красу знищили в один день,причому вихідний,щоб не бачили працівники,які садили ці дерева.Народ обурений,не знаємо,куди звертатися,дуже надіємося на вашу допомогу та сприяння.

  • admin:

   Департамент пропонує з даного питання офіційно письмово звернутися (можна через e-mail: zak@dei.gov.ua) до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, оскільки на рівні коментарів важко чимось допомогти. Адреса та телефон інспекції розміщені на верху даної сторінки

 14. Тамара:

  Хочу додати до свого коментаря про вирізку дерев по вул.Бабяка,15 є відео,як вирізали дерева, на Фейсбук.

 15. admin:

  Шановні відвідувачі! Департамент екології та природних ресурсів пропонує з термінових природоохоронних питань офіційно письмово звертатится (можна через e-mail: zak@dei.gov.ua) до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, яка уповноважена вирішувати такі питання. На рівні написання коментарів важко чимось допомогти. Адреса та телефон інспекції розміщені на верху даної сторінки. Дякуємо за вашу небайдужість!

 16. Наталія:

  У Воловецькому районі в урочищі «Хрещата» між с.Задільське та вул..Садова с.Нижні Ворота, є сміттєзвалище. Ми жителі села Задільське, а особливо мешканці будинків прилеглих до сміттєзвалища, що знаходиться в урочищі «Хрещата» між с.Задільське та вул..Садова с.Нижні Ворота, звертаємось до Вас у негайному вирішенні питання про закриття сміттєзвалища що знаходиться поряд з жилими будинками у всіх яких мешкають малолітні діти, та 30 метрів від річки Латориця. Спостерігаючи за останній період, сміття возять майже з усіх сіл Воловецького району, а іноді і з інших сусідніх районів. Сміттєзвалище переповнене і сміття висипають на дорогу, біля дороги або в річку. Везуть все, дохлі тварини і різний непотріб а також все те,що є загрозою для екології та людського здоров’я і життя.Іде літо і підвищення температури ще більше призведе до негативних наслідків і хвороб. Тому просимо прийняти необхідні міри у вирішенні питання про закриття сміттєзвалища, так як звернення до сільського голови с.Нижніх Воріт та до голови РДА у Воловецькому районі ніяких противодій не зостосовано. Сміття продовжують возити. Сподіваємось на співпрацю.

 17. Юрій:

  У с. Підвиноградів, Виноградівського району на вул. Коцюбинського, 76 на ділянці призначеній для будівництва житла Ковача С. побудовано фермерське господарство з утриманням сотень голів свиней без додержання всіх необхідних санітарно-екологічних норм та дозволів. В зв’язку з чим на територіі вулиці Коцюбинського стоіть стабільно різкий неприємний запах, а нечистоти від свиней та імовірно хімічні відходи від добавок потрапляють у грунтові підземні води та канал, які використовуються жителями села для вживання та орошування. Прохання перевірити всю законність розміщення та експлуатацію даного фермерського господарства.

  • admin:

   Ваше звернення направлено за належністю реагування до Державної екологічної інспекції. В майбутньому пропонуємо з термінових природоохоронних питань офіційно письмово звертатися (можна через e-mail: zak@dei.gov.ua) до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, яка уповноважена вирішувати такі питання. На рівні написання коментарів важко чимось допомогти. Адреса та телефон інспекції розміщені на верху даної сторінки. Дякуємо за вашу небайдужість!

 18. Абранці:

  У селі Абранка Воловецького району сільський голова зрізав близько 15 ясенів зразу над річкою, через, що зсувається берег а з ним і дорога яка веде на сільське кладовище у річку. У свою чергу річка підмиває дорогу. Прохання перевірити дії сільського голови. Сподіваємось на співпрацю з Вами.

  • admin:

   Пропонуємо з даного питання письмово звернутися до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області (м.Ужгород, вул.Швабська, 14) для проведення перевірки щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства. Також це можна зробити за електронною адресою zak@dei.gov.ua

 19. Олександр:

  Хочу звернутися з проханням припинити забруднення річки «Уж» в Обласному центрі. В районі «Нова лінія» під транспортнім мостом скидують каналізаційні відходи. Дивно, що це вже декілька років ніхто не помічає. Будь ласка, прийміть міри по усуненню даної проблеми. Це свинство, так знущатися над найважливішим що в нас є — над водою.

 20. Сергій:

  У пятницю 9 вересня звернувся за телефоном в інспекцію щодо скидання на протязі тижня каналізаційних відходів напроти ПАДІЮНа, на що мені відповіли -приймаються лише письмові заяви і розглядаються за дозволом з міністерства-, а якщо вони нічого не можуть зробити навіщо їх утримувати

 21. Сергій:

  Вирішіть питання щодо припинення забруднення р. Уж стічними водами навпроти Падіюна (скидати стали менше, але не припинили повністю).

 22. admin:

  Шановні відвідувачі! Це сторінка моніторингу довкілля сайту департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації, а не Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, яка свого сайту не має. Є тільки сайт центрального органу — Державної екологічної інспекції України, та електронна пошта Закарпатської екоінспеції: zak@dei.gov.ua). Болючі питання, які ви бажаєте вирішити належать до компетенції Державної екологічної інспекції в Закарпатській області. Просимо звертатися БЕЗПОСЕРЕДНЬО та не у вигляді коментарів, до екоінспекції електронною поштою, чи на сайт або гарячу лінію Державної екологічної інспекції України тел.+38 (044) 521-20-38, ел.пошта press@dei.gov.ua Дякуємо за вашу небайдужість та порозуміння!

Залишити коментар

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.