Архів 2012 року

27.12.2012 Закарпатська область займає 5 місце Україні за відсотком заповідності.

У понеділок 24 грудня в обласній державній адміністрації  відбулося засідання Координаційної ради з виконання положень Карпатської конвенції. У своїй доповіді заступник голови Координаційної ради, начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області Андрій Погорєлов зауважив, що завдяки проведенню держуправлінням відповідних заходів відсоток заповідності області становить 13,9 %, відтак область займає 5 місце Україні за відсотком заповідності.

24.12.2012 Відбулося засідання Координаційної ради з виконання положень Карпатської конвенції

24 грудня 2012 року в Закарпатській обласній державній адміністрації проведено засідання Координаційної ради з виконання положень Карпатської конвенції, на якому обговорено наступні питання:

1. Про хід виконання у 2012 році “Плану заходів, спрямованих на реалізацію Стратегії виконання Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат на 2008-2020 роки по Закарпатській області” від 05.02.2008 року.

2. Про розгляд листа Мінприроди України від 07.12.2012 № 24072/09/10-12 щодо розширення території Ужанського національного природного парку.

18.12.2012 Ялинка на новорічні свята гарна прикраса не тільки помешкання, а ще й лісу!

Наближаються Новорічно-Різдвяні свята. За традицією у кожній хаті з’явиться ялинка. Звичайно, це радість, подарунки, колядки та віншування.

Однак, рубаючи деревце ми повинні пам’ятати кілька прописних істин щодо надзвичайно вагомого значення зелених насаджень, парків, скверів та лісів у нашому житті. Насамперед про те, що ліси – важлива і особлива частина земного ландшафту. Вони захищають ґрунти від ерозії, виробляють кисень, яким ми дихаємо, це скарбниця багатьох видів флори та фауни. Ліси є складовою біосфери і відкритими екосистемами зі складним рівнем організації взаємопов’язаних його компонентів.

05.12.2012 Шоста регіональна конференція з питань інстутиційної розбудови

8-9 листопада у Національному агентстві України з питань державної служби пройшла Шоста щорічна регіональна конференція з питань інстутиційної розбудови. Протягом першого дня конференції було обговорено стан співпраці у рамках інструментів  Тwinning, TAIEX  та програми Всеохоплюючої інституційної розбудови (СІВ) у країнах ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство». Другий день заходу був присвячений обговоренню практичного досвіду проведення реформ у сфері державної служби.  Участь у заході взяли 145 учасників, зокрема представники країн ініціативи ЄС «Східне партнерство», що об’єднують Україну, Азербайджан, Вірменію, Грузію та Молдову; представники посольств країн ініціативи ЄС «Східне партнерство»; представники Європейської Комісії, представництв Європейського Союзу в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство» та програми SIGMA; іноземні експерти; представники центральних та місцевих органів державної влади. Учасники конференції об׳єдналися в рамках тематичної платформи «Демократія, належне урядування та стабільність» для обміну досвідом використання європейських інструментів інституційної розбудови, вироблення рекомендацій щодо удосконалення механізму їх впровадження для реалізації комплексних реформ, покращення якості державного управління  та наближення вітчизняного законодавства до європейського.

03.12.2012 Андрій Погорєлов: “У 2013 році розпочнеться реалізація Регіонального плану дій з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2013-2015 роки”

Нині начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області Андрій Погорєлов зустрівся з радіожурналістами ОДТРК «Тиса ФМ». Журналістів цікавили питання щодо заходів Регіонального плану дій з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2013-2015 роки:

– Андрію Вікторовичу, днями розпорядженням голови облдержадміністрації затверджений регіональний план дій з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2013-2015 роки. Кілька слів про завдання, цілі та фінансування заходів…