03.05.2017 Стартував міжнародний фотоконкурс природи “Вікі любить Землю”

“Покажи світові природу України” — з таким гаслом у країні стартував міжнародний конкурс фотографій природи “Вікі любить Землю”, що має на меті зібрати світлини якнайбільшої кількості об’єктів природно-заповідного фонду та створити найповнішу базу їх фотографій. Фотоконкурс проводиться вже вп’яте і цьогоріч участь у ньому бере 26 країн світу.
Учасники діляться світлинами невідомих для широкого загалу місцин, де охороняється природа, завантажують під вільною ліцензією у Вікісховище, ілюструють ними статті у Вікіпедії та інших проектах.

Вперше цього року фотографії тих об’єктів природно-заповідного фонду, які до початку конкурсу не мали фотографій у Вікісховищі, отримують додатковий коефіцієнт при підбитті підсумків. Тож фотографи, які звернуть увагу на безсвітлинні об’єкти, відповідно до регламенту фотоконкурсу, мають втричі більше можливостей перемогти в кількісній номінації!

Департамент екології Закарпатстької ОДА закликає долучитися до конкурсу, участь у ньому є вільною та відкритою як для професійних фотографів, так і для любителів. Протягом травня всі охочі можуть подати фотографії власного авторства, зроблені у будь-який час. За результатами оцінок журі буде визначено переможців основних номінацій — “Найкраще фото”, “Найбільша кількість сфотографованих об’єктів”, а також у кількох спецномінаціях. Автори найкращих світлин та чисельних внесків будуть нагороджені цінними призами. Десять найкращих фото українського етапу потраплять до міжнародного конкурсу, а у вересні 2017 року буде визначено міжнародних переможців “Вікі любить Землю”.

Регламент конкурсу https://ua.wikimedia.org/w/Вікі любить Землю 2017/Регламент
Інфографіка «Як взяти участь» https://commons.wikimedia.org/wiki/File:WLE-How-To-ukr.jpg
Сторінка у Facebook: www.facebook.com/wle.ua


Залишити коментар

Ви повинні Ввійти, щоб залишити коментар.