19.05.2017 Проект TRANSGREEN: дружня та безпечна для довкілля транспортна система Карпатського регіону.

18 травня 2017 року в приміщені департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації відбулася презентація проекту TRANSGREEN, який співфінансується фондами Європейського Союзу (ERDF, IPA) через Interreg – Дунайську Транснаціональну Програму за участі WWF Дунайсько-Карпатської програми, громадських організацій.

Проект TRANSGREEN спрямований на забезпечення інтегрованого підходу до розвитку дружньої по відношенню до довкілля та безпечної транспортної системи в Карпатському регіоні. До проекту будуть залучені представники міжнародних організацій, дослідницькі центри та університети, автодорожні та залізничні компанії, екологічні організації. Пріоритетом проекту є підтримка безперешкодних екологічних коридорів, які забезпечуватимуть вільне пересування видів, що зазнають найбільшого впливу від авто та залізничних шляхів: великих хижаків (бурих ведмедів, вовків, рисей) та деяких видів травоїдних.

Практичні заходи при плануванні, будівництві, управлінні та моніторингу великих інфраструктурних об’єктів будуть сфокусовані на чотирьох пілотних об’єктах, а саме: плануванні автошляхів Міклош (Угорщина) – Кошіце (Словаччина) – Ужгород (Україна), Тіргу Муреш – Ясі (Румунія), автошляху Бескиди (Чехія – Словаччина) тощо. У рамках проекту буде розроблено ряд стандартів інтегрованого планування інфраструктурних об’єктів та проводитимуться заходи з лобіювання включення цих стандартів в якості інструментів державної політики в Карпатському регіоні.


Залишити коментар

Ви повинні Ввійти, щоб залишити коментар.