20.03.2019 «Година Землі», як символ турботи про майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити навколишнє природне середовище

Екологічно свідома громадськість у березні очікує чи не найбільш значущу щорічну акцію – Годину Землі, яка поширена у багатьох країнах світу. Час проведення акції незмінний – 20 годин 30 хвилин в останню суботу березня за місцевим часом в кожному регіоні. У 2019 році Година Землі припадає на 30 березня. Отже, із 20:30 по 21:30 потрібно вимкнути світло!

Всесвітня кампанія започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії у 2007 році з метою привернення уваги до проблем зміни клімату. Із 2008 року акція поширилася світом, і в ній взяли участь 50 мільйонів людей з 35-и країн. Наша держава приєдналася до цієї акції у 2009 році.

Минулого року кампанія стала найбільш глобальною подією. Звичайно ж під час проведення акції привертається увага на необхідності та користі щоденних дій кожного громадянина у сфері збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання економічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації закликає усіх закарпатців приєднатися до Всесвітньої акції!


Залишити коментар

Ви повинні Ввійти, щоб залишити коментар.