03.12.2019 У Києві 10 грудня пройде круглий стіл щодо моніторингу довкілля та промислового забруднення

10 грудня 2019 року о 14.30 в ТПП Україна, м. Київ, вул. В. Житомирська, 33, конференц-зала “Колізей”, відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу – “Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення”. Участь у ньому візьмуть народні депутати України, представники промислових асоціацій та підприємств, органів державної влади, експерти проекту GIZ “Найкращі доступні технології і методи управління для України”.

Під час засідання заплановано обговорити стан реформи дозвільної системи у сфері промислового забруднення, виклики і проблемні питання, пов’язані з реалізацією реформи, проект Закону України “Про реалізацію державної політики у сфері моніторингу навколишнього середовища і промислового забруднення”.

Запрошуємо відповідних суб’єктів господарювання області взяти участь у засіданні.

Реєстрація участі здійснюється до 6 грудня 2019 року, форма реєстрації — за посиланням https://forms.gle/s1Xnw13joRhHTb4cA.

Контактна особа — Іванова Олена Володимирівна, 0678863193.


Залишити коментар

Ви повинні Ввійти, щоб залишити коментар.