До уваги суб’єктів господарювання у сфері поводження з відходами!

Відповідно до статті 17 Закону України “Про відходи”, суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, зобов’язані щороку до 20 лютого подавати декларацію про відходи за формою згідно з додатком до постанови від 18 лютого 2016 року № 118 та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.Декларація подається один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, порядок функціонування якої визначається Міндовкіллям, до 20 лютого року, що настає за звітним.
Подати електронну декларацію про відходи можна за посиланням: http://e-eco.gov.ua а також через мобільний додаток “Дія”.
Подання декларації через електронну систему значно зменшує кількість затраченого часу, та дозволяє подати її у будь-якому місці та у зручний для суб’єкта господарювання час.
За отриманням додаткової інформації звертатися до Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації за адресою: 88008, м. Ужгород, пл. Народна, 4, e-mail: central@ecozakarpat.gov.ua або за телефоном (0312) 61-67-01.


Коментарі заборонені.

Коментарі закриті.