22 травня Міжнародний день біорізноманіття

22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття.

Основною метою Конвенції є збереження біологічного різноманіття на генетичному, видовому та екосистемному рівнях.

Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття: “Ми – частина рішення”, що є продовженням минулорічної теми “Наші рішення – в природі”, яка послужила нагадуванням про те, що збереження біорізноманіття є відповіддю на кілька викликів сталого розвитку – це природоорієнтовані рішення щодо клімату, питання охорони здоров’я, продовольча та водна безпека.

Відзначення дня біорізноманіття у рамках цієї теми – це ще одна нагода привернути увагу широкої спільноти до актуальних питань збереження і невиснажливого використання біорізноманіття та поширення інформації для усвідомлення того, наскільки залежні наші продовольчі системи, харчування та здоров’я від біорізноманіття та стану екосистем.

Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА закликає до бережливого ставлення до біорізноманіття та відповідальності кожної людини за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.


Коментарі заборонені.

Коментарі закриті.