Всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!» стартує на Закарпатті

Протягом 21 – 26 червня на Закарпатті відбудуться офіційні презентації Всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!», що покликаний сформувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами на пляжах та в зонах відпочинку.

Презентації – це частина запуску масштабного проєкту по всій Україні, що сприятиме вирішенню проблеми забруднення сміттям пляжів.

Заходи проведуть одразу на 4 локаціях:

– Ужгород – наб. Незалежності, 4;

– Мукачево – парк «Центральний»;

– Рахів – амфітеатр «Буркут»;

– с.Тур’я Бистра – стадіон.

Учасники презентацій зможуть взяти участь у різноманітних екологічних активностях, вирушити в екоекспедицію разом з експертами Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine», побути в ролі екопатрульних, стати свідками дослідження екологічного стану пляжу та просто відпочити в колі однодумців.

Зробимо пляжі України чистими разом, адже зміни починаються з кожного!

Всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!» стартує вже 25 червня!

Організатор – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine».

Проєкт відбувається за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного водного агентства України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України, Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World», Компанії Чела Україна, мобільного додатку EcoHike, міжнародного фонду PepsiCo Foundation, ряду громадських організацій, генерального партнера проєкту компанії – PepsiCo Україна.

Слідкуйте за новинами на сайті www.letsdoitukraine.org та в соціальних мережах facebook.com/letsdoitukraineeco, instagram.com/letsdoitukraine, #чистіпляжіразом #letsdoitukraine.