«Створюємо ліси разом»: на Берегівщині висадили 2500 дерев

У суботу, 30 жовтня, керівництво Закарпатської ОДА та департамент екоресурсів Закарпатської ОДА долучилося до екологічного проєкту Президента Володимира Зеленського «Зелена країна».

Глава держави ініціював висадку 1 мільярда дерев за 3 роки по всій країні. Це дозволить збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів уже за 10 років!

Як зазначив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, у межах акції «Створюємо ліси разом» на Берегівщині спільно з керівниками державних підприємств лісового господарства, представниками органів влади та громади за кілька годин висадили 2500 саджанців дубів та волоських горіхів.

«Особливо приємно було брати участь в акції та висаджувати дерева разом із десятками дітей, які з нетерпінням чекали цього дня і поряд із дорослими дбайливо саджали новий ліс», — наголосив Анатолій Полосков.

За участь в акції та добру справу за дорученням очільника краю заступники голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк та Іштван Петрушка разом із начальницею Закарпатського ОУЛГМ Вікторією Білоусовою нагородили дітей подарунками, пам’ятними медалями й грамотами. Також кожен із них отримав саджанець ялинки для того, щоб висадити у себе вдома.

«Разом ми зробили хорошу справу: таким чином дбаємо про екологію краю та підвищуємо його привабливість!

Дякуємо Президенту за ініціативу та кожному, хто долучився до цієї акції», — підкреслив очільник області.

За інформацією пресс-служби облдержадміністрації