На Закарпатті обговорили питання планів управління водними ресурсами та відходами

Днями у с. Колочава Хустського району відбувся круглий стіл «Колочава ЕКО: плани управління водними ресурсами, відходами та ризиками затоплення», який об’єднав представників Державного агентства водних ресурсів України, Міжнародної комісії з захисту річки Дунай, міжнародного проєкту «APENA 3», профільних департаментів облдержадміністрації, обласної ради, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, територіальних громад, громадських організацій.


Фахівці обговорили питання плану управління водним басейном річки Тиса, його законодавчі основи, стан розроблення та впровадження. Також підіймалися питання плану управління відходами Закарпатської області до 2030 року як комплексу взаємопов’язаних завдань і заходів, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в регіоні, а також плану управління ризиками затоплення у Закарпатській області. У рамках заходу було проведено засідання членів Басейнової ради річки Тиса.

Зустріч організовано Департаментом екології та природних ресурсів ОДА за сприяння Управління туризму та курортів облдержадміністрації.