17 вересня 2022 року Всесвітній день прибирання! Долучайтеся!

Найбільший екорух України Let’s do it Ukraine запрошує Вас традиційно приєднатися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» 17 вересня 2022 року* разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу. У той час як в Україні громадяни візьмуть посильну безпечну участь під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів.

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Рекомендований період проведення з 17 серпня по 17 вересня 2022 року в різних форматах в залежності від можливостей у воєнних реаліях: цифрове прибирання онлайн; прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів освіти; сортування вторинної сировини та здача на перероблення; приурочення осіннього місячнику благоустрою до Всесвітнього дня прибирання в Україні тощо. Інші формати прибирання допускаються після відпрацювання заходів безпеки і рекомендації локацій прибирання органами місцевого самоврядування, ДСНС за наявності поруч сховища на випадок сигналу тривоги, уникаючи масового скупчення учасників.

Ми розробили пакет матеріалів, який допоможе всім учасникам процесу провести акцію на найвищому рівні:

інформаційні, візуальні матеріали, макети для соціальної реклами в соціальних мережах та зовнішньої реклами, лого, посібник, презентації, відео, аудіо за посиланням: https://cutt.ly/FXpy7WE

Контакти національної команди, координаторів за посиланням (у разі заміни координатора інформація буде змінена автоматично онлайн): https://cutt.ly/kXgzZiP

Як долучитися до локацій на Всесвітній день прибирання?

Дізнайтеся більше на сайті