Очищення влади

Основні засади.

 1. Очищення влади (люстрація) – це встановлена Законом України “Про очищення влади” або рішенням суду заборона окремим фізичним особам обіймати певні посади (перебувати на службі) (далі – посади) (крім виборних посад) в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.
 2. Очищення влади (люстрація) здійснюється з метою недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини, і ґрунтується на принципах:
 • верховенства права та законності;
 • відкритості, прозорості та публічності;
 • презумпції невинуватості;
 • індивідуальної відповідальності;
 • гapaнтування права на захист.
 1. Протягом десяти років з дня набрання чинності Законом України “Про очищення влади” посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація), не можуть обіймати особи, зазначені у частинах першій, другій, четвертій та восьмій статті 3 Закону України “Про очищення влади”, а також особи, які не подали у строк, визначений Законом України “Про очищення влади”, заяви, передбачені частиною першою статті 4 Закону України “Про очищення влади”.
 2. Особи, зазначені у частинах третій, п’ятій – сьомій статті 3 Закону України “Про очищення влади”, не можуть обіймати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація), протягом п’яти років з дня набрання чинності відповідним рішенням суду.
 3. Заборона, передбачена частиною третьою або четвертою цієї статті, може застосовуватися до особи лише один раз.
 4. Застосування до особи заборони, передбаченої частиною третьою цієї статті, не є підставою для відмови від застосування заборони, передбаченої частиною четвертою цієї статті, за наявності підстав та у порядку, що визначені Законом України “Про очищення влади”.
 5. Заборона, передбачена частинами третьою та четвертою цієї статті, не застосовується до осіб, зазначених у частинах другій – четвертій статті 3 Закону України “Про очищення влади”, які визнані учасниками бойових дій під час проведення антитерористичної операції на сході України у встановленому законодавством порядку.
 6. Рішення, дії чи бездіяльність суб’єктів владних повноважень при виконанні Закону України “Про очищення влади” оскаржуються в судовому порядку.

Законодавство

Відомості про стан проходження перевірки передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Державні службовці департаменту екоресурсів Закарпатської облдержадміністрації

 1. БАХАРЄВ Юрій Юрійович – начальник відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 2. БЕДЬО Любов Михайлівна – головний спеціаліст відділу нормування викидів в атмосферне повітря, використання водних ресурсів та поводження з відходами Управління регуляторної та дозвільної діяльності (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 3. БЛАГА Владислава Володимирівна – головний спеціаліста відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу навколишнього природного середовища Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 4. БОГДАН Степан Михайлович – головний спеціаліст відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 5. БОКОЧ Василь Михайлович – головний спеціаліст відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 6. ВАСИЛЮК Валерій Григорович – головний спеціаліст відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 7. ВАШКО Віталія Іванівна – провідний спеціаліст відділу нормування викидів в атмосферне повітря, використання водних ресурсів та поводження з відходами Управління регуляторної та дозвільної діяльності (копія заяви про перевірку; копія деклараціїрезультати перевірки).
 8. КОВАЛЬЧУК Тетяна Іванівна – головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу навколишнього природного середовища Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 9. КОВАЧ Віталій Васильович – начальник відділу нормування викидів в атмосферне повітря, використання водних ресурсів та поводження з відходами Управління регуляторної та дозвільної діяльності (копія заяви про перевірку; копія декларації).
 10. КУРЕЙ Тетяна Олександрівна – головний спеціаліст відділу фінансово – господарського забезпечення Управління регуляторної та дозвільної діяльності Управління регуляторної та дозвільної діяльності (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 11. МИЧ Ірина Степанівна – головний спеціаліст відділу регулювання водних ресурсів, атмосферного повітря та поводження з відходами Управління регуляторної та дозвільної діяльності (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 12. ПАУК Олександр Іванович – головний спеціаліст відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 13. ПОПОВИЧ Сергій Іванович – головний спеціаліст відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 14. РУСИН Олена Анатоліївна – головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу навколишнього природного середовища Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 15. РУЩАК Марія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності — головний бухгалтер Управління регуляторної та дозвільної діяльності Управління регуляторної та дозвільної діяльності (копія заяви про перевірку; копія деклараціїрезультати перевірки).
 16. ТОМЕНЧУК Дмитро Євгенійович – заступник начальника відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 17. ФУЛИМ Наталія Іванівна – головний спеціаліст відділу нормування викидів в атмосферне повітря, використання водних ресурсів та поводження з відходами Управління регуляторної та дозвільної діяльності (копія заяви про перевірку; копія деклараціїрезультати перевірки)
 18. УРИСЬ Ігор Омелянович – начальник відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу навколишнього природного середовища Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).
 19. ЦАПУЛИЧ Остап Тарасович – заступник начальника відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу навколишнього природного середовища Управління регулювання природокористування (копія заяви про перевірку; копія декларації; результати перевірки).

 

 


Залишити коментар

Ви повинні Ввійти, щоб залишити коментар.